Gry, które rozbawią Twoich bliskich

Możesz sobie wyobrazić kiedy spotkanie nie może się rozkręcić i jest nudno, i nie ma recepty jak to zmienić Od teraz nie będziesz się już tym kłopotać! Dzięki spisanym tu koncepcjom jakakolwiek zabawa łatwo nabierze tempa, a Twoi goście z pewnością będą bez dwóch zdań będą wspominać ją latami

Time’s Up – zabawa polega na tłumaczeniu sobie nawzajem znanych postaci ze świata nauki, lekkoatletyki rozrywki, sztuki itd. Uważasz, że to nie będzie skomplikowane? Daj sobie chwilę, czas na drugą kolejkę, w której możecie użyć tylko jednego hasła do przedstawienia jakiejkolwiek człowieka Najwyborniejszą zabawę umożliwia bezwzględnie kolejka ostatnia – kalambury. Gracze potrafią wykazać się wyborną pamięcią oraz twórczym podejściem do rzeczy.

Tajniacy – tryumfator niemałej liczby nagród w klasie zabaw rodzinnych i imprezowych. Chętni dzielą się na dwie drużyny, każda selekcjonuje też tymczasowego wodza, który będzie zmieniał się co jakiś czas. Wyzwaniem imprezowiczów będzie skonsolidować możliwie najszerszą listę haseł będących na stole z określonym słowem, jakie mówi im kierownik. Uwaga na mordercę! Zabawa polegająca przede wszystkim na podobieństwach, gwarantuje obfitość uśmiechu tudzież atrakcji.

5 sekund – nowa gra zbudowana na skojarzeniach, tylko tutaj niezaprzeczalnir nie otrzymasz czasu na spokojne zastanowienie się nad problemem. Grający muszą wymówić pierwsze skojarzenia, na jakie wpadną. dla przykładu: wskaż 3 czasowniki, jakie zwierają Nasz gry pokazują, że niewątpliwie potrafią być często mocno śmieszne;

Tabu – znów przyjdzie ci nakreślić coś gościom z grupy, będą to jednak zwyczajne frazy. Nie spodziewaj się, że będzie łatwo, bo nie należy wówczas użyć żadnego z pięciu kolejnych, związanych z nim słów. Gimnastyka językowa również wspaniały humor murowany!

Zatem rozpoczynamy jadalną imprezę. Życzenia urodzinowe, sto lat, alkohol oraz popularne rozgrywki. Każda z przytoczonych gierek bez problemów przyniesie przełamanie początkowych lodów i rozkręcenie zabawy. Na szczęście nie gramy o zwycięstwo, wyłącznie o znakomitą zabawę!