Czy istnieje bluzka idealna do spodni oraz spódnicy?

W trakcie zakupów staramy się nabywać uniwersalne rzeczy, które będą wyglądać ładnie nie tylko z wybranymi ubraniami, ale doskonale sprawdzą się ze wszystkimi elementami garderoby. Bluzka koronkowa jest takim rozwiązaniem, gdyż można ją połączyć ze spodniami oraz spódnicą.

Jak komponować najlepsze stylizacje?

Inaczej ubieramy się do pracy, a co innego wkładamy na siebie w przypadku spotkania ze znajomymi czy wyjścia z ukochanym. Warto jednak mieć w zanadrzu własnej szafy ubrania, które odpowiednio połączone sprawdzą się na wiele okazji oraz okoliczności. Należy przestrzegać kilku podstawowych zasad, a zakupy okażą się prawdziwą frajdą, a już na pewno nie zrujnują domowego budżetu.

Na samym początku należy nabyć rzeczy określane mianem Basic, czyli takich, które pasują do wszystkiego, gdyż mają proste fasony oraz utrzymane są w neutralnych barwach. Mowa więc o klasycznych jeansach, białych, czarnych oraz szarych koszulkach, a także neutralnych okryciach wierzchnich. Umożliwią one tworzenie dobrych, atrakcyjnych strojów, które przy pomocy odpowiednich dodatków sprawdzą się na każde wyjście bez względu na porę dnia oraz okazję. W szafie muszą znaleźć się także dopasowane ubrania, które podkreślą figurę i sprawiają, że samoocena szybuje gwałtownie w górę. Bluzka koronkowa, seksowna spódnica z wysokim stanem oraz dopasowane spodnie to także elementy których nie może zabraknąć.

Dodatki także odgrywają bardzo ważną rolę. Sprawdzony zegarek, srebrne bądź złote bransoletki, kolczyki czy delikatny łańcuszek mogą łączyć się zarówno ze stonowanymi kolorami, jak i bardziej intensywnymi odcieniami. Biżuteria to tak zwana wisienka na torcie każdej stylizacji, gdyż bez niej nie wydaje się kompletna, jednakże niewłaściwie dobrane dodatki bądź ich zbyt duża ilość powoduje jeszcze gorszy efekt.

Bluzka koronkowa – ze spodniami oraz spódnicą

Bluzka koronkowa jest jednym z rozwiązań, które sprawdzają się bez względu na okazję. To doskonały ubiór do pracy oraz na spotkanie towarzyskie. Warto mieć w szafie kilka kolorów. Dobrze jest zacząć od klasycznej czerni, którą można skomponować z kolorową spódnicą. Bluzka koronkowa w kolorze czarnym może zostać zestawiona z zielonymi spodniami czy ubiorem w odcieniu miodowym, który od kilku sezonów jest nieustannie trendy. Spodnie zwężane dobrze się prezentują z tego typu ubiorem, tak samo jak i z rozszerzane modele oraz spodnie cygaretki. Kolorowa bluzka koronkowa to wybór w przypadku klasycznych czarnych spodni oraz spódnic o różnej długości. Warto pamiętać, że zestawienie dwóch kolorowych elementów stroju nie jest błędem i również może wyglądać dobrze, pod warunkiem, że są one dobrze dobrane.

Można wymienić jeszcze jeden elementy, który sprawdza się zarówno w trakcie wyjścia ze znajomymi, jak i do pracy, a jest to biała koszula. Niektórzy w tym momencie zaczną kręcić głowami, jednakże koszula może również nabrać swobodnego, luźnego charakteru. Niebieskie jeansy, wygodne trampki oraz podwinięte rękawki i zamiast sztywnego biznesowego wyglądu mamy do czynienia ze stylizacją w której można pić kawę z przyjaciółką oraz udać się na zakupy z mamą. Ta sama koszula może również zostać zestawiona z eleganckim żakietem, sukienką oraz szpilkami i służyć jako strój biznesowy idealny na spotkania z prezesem czy zarządem, albo udanie się na wyjazd służbowy.

Bez wątpienia istnieją ubrania, które można zestawiać ze sobą bez względu na okazję i tworzą one doskonałe stylizacje. W związku z tym należy spędzić trochę więcej czasu na zakupach, aby je znaleźć i przy ich pomocy tworzyć niezwykłe ubiory. Bluzka koronkowa jest jedną z nich.