Pomysł na 40.urodziny – jak zorganizować czterdziestkę?

Pomysł na 40. urodziny -jak zorganizować czterdziestkę

Czterdzieste urodziny to ważne wydarzenie. Wchodzimy w nowy etap swojego życia, dlatego ten dzień warto spędzić w towarzystwie przyjaciół i rodziny. Potrzebna jest muzyka, pyszne koktajle oraz estetycznie przygotowane jedzenie. Catering na urodziny zdecydowanie ułatwi przygotowanie przyjęcia.

Czego nie może zabraknąć na 40.urodzinach?

Okrągłe urodziny to ważne wydarzenie, dlatego trzeba się do niego odpowiednio przygotować. Zacznij od spisania wszystkich gości. Upewnij się, że nikogo nie pominęłaś, a także każdy ma czas w dniu, kiedy planujesz przyjęcie. Po wysłaniu zaproszeń i potwierdzeniu przybycia nadchodzi czas na stworzenie menu. Catering na urodziny to alternatywa do przygotowania wszystkiego we własnym zakresie. Zamiast spędzić 2 dni w kuchni, wystarczy zadzwonić do firmy cateringowej, wybrać odpowiednie menu dopasowane do charakteru imprezy oraz ilości gości i cieszyć się estetycznym podaniem i pysznym smakiem serwowanych posiłków. Catering na urodziny może być dostosowany do preferencji gości oraz organizatorów imprezy – dania wegetariańskie czy wegańskie. Kiedy na imprezie będzie sporo dzieci, dla nich również warto przygotować odpowiednie dania.

Co jeszcze można zrobić, aby impreza była niezapomniana?

40 urodziny to huczna impreza, dlatego należy zagwarantować dobrą atmosferę i fantastyczną zabawę dla solenizanta i wszystkich odwiedzających. W tym celu warto przyozdobić dom czy mieszkanie – balony, konfetti, serpentyny i imprezowe hasła, a do tego zdjęcia sprzed lat i wiele innych dodatków nada imprezie charakteru. Ciekawą propozycją jest przebranie się zgodnie z motywem przewodnim. Najczęściej imprezy tego typu nawiązują do lat 80. albo 90. To doskonały pomysł i gwarancja dużej porcji śmiechu, fantastycznych wspomnień i tańców do muzyki wyprodukowanej kilkadziesiąt lat temu.

Na 40.urodzinach nie może zabraknąć karaoke i innych form rozrywki. Kolorowe drinki w połączeniu ze skoczną muzyką sprawią, że impreza zapadnie w pamięci wszystkich obecnych i będzie miała wyjątkowy charakter. Warto przygotować również miejsce do robienia zdjęć ze śmiesznymi nakryciami głowy i napisami – fotobudka w domu? To świetny pomysł.